UAB PROTOTECHNIKA jau daugiau nei 30 metų sėkmingai kuria programinę įrangą. Per tą laiką dauguma Skaitą įsigijusių mūsų klientų dirba su ja iki šiol – nusipirkus verslo valdymo ir apskaitos programą vieną kartą vėliau nebereikia jos pirkti pakartotinai, norint naujai sukurtų programos galimybių pakanka įdiegti naujesnę versiją ar atlikti individualias modifikacijas.


Kad ir kaip stipriai modifikuota verslo valdymo ir apskaitos programa bebūtų, individualūs sprendimai lengvai suderinami su visa tiražuojamų programų versijų patirtimi. Perėjimo prie naujos standartinių versijų kaštai išlieka minimalūs.

  • Unikali programų architektūra ir dinaminių įskiepių posistemė leidžia greitai ir itin giliai atlikti individualias modifikacijas: pakeisti ar papildyti programų logiką, sukurti naują funkcionalumą. Plačiau
  • Pasinaudojant šiuo išskirtinumu, kiekvienam verslui standartinė apskaitos ir verslo valdymo sistema gali būti paversta visiškai individualiu sprendimu, kuris yra techniškai suderinamas su naujomis programos versijomis. Taip išsaugoma visa turima standartinės versijos patirtis ir klientui reikalingas lankstumas.

Klientai, įsigiję kai kurių globalių VVS gamintojų programas, dažnai jaučiasi nusivylę. Pirkdami brangiai kainuojantį produktą didžiąją įsigijimo kaštų dalį (apie 75 %) klientai sumoka už programos pritaikymą jų įmonei. Tačiau po kokių penkerių metų paaiškėja, kad įsigytos programos atnaujinimas yra sudėtingas ir brangus – norint įsidiegti naujai sukurtą versiją tenka dar papildomai mokėti dideles sumas tam, kad būtų perprogramuotos jiems ankstesnėje versijoje pritaikytos programos dalys.

Globalių verslo valdymo sistemų platintojai net ir norėdami negali įtraukti individualių klientų sprendimų į gamintojų kuriamą naują programos versiją – tai prieštarauja visam stambių gamintojų verslo modeliui.