Klaipėdos mėsinė, UAB

Pagrindinis reikalavimas – bendrovės netenkino iki šiol turėta verslo valdymo sistema, todėl, sėkmingai „EuroSkaitos“ verslo valdymo sistemą jau naudojusi buhalterinei apskaitai, įmonė norėjo įdiegti gerai veikiančią verslo valdymo sistemą bei automatizuoti įmonėje vykdomus procesus.

BIOK laboratorija, UAB

Įdiegta verslo valdymo ir buhalterinės apskaitos programa EUROSKAITA su automatizuotu produkcijos kainodaros bei nuolaidų taikymo įrankiu.

Vigesta, UAB

Pasirinkdama diegtis verslo valdymo sistemą EUROSKAITA, įmonės uždavinys buvo vienoje sistemoje turėti buhalterinę apskaitą, užsakymų ir kainodaros valdymą, gamybos planavimą, žaliavų atsekamumą galutiniuose gaminiuose; automatizuoti, kontroliuoti ir analizuoti visus verslo procesus: nuo užsakymo priėmimo ir suskaidymo į dvi grupes: žalios ir gatavos produkcijos, iki sukomplektuotos paletės pakrovimo į konkretų maršrutą.

Osama, UAB

Prieš keliolika metų Kauno technologijos universitete Prototechnika, UAB vadovas Kęstutis Skukauskas pristatė sistemos modulį „Verslo centrai“. Tuo metu į tai žiūrėjome kaip į „kosmosą“, o dabar patys taip dirbame. Darius Putna, Osama, UAB.

Kabelinės produkcijos platinimo įmonė

Atsižvelgiant į įmonės verslo specifiką – didmeninę prekybą nestandartinių dydžių kabeline produkcija – EUROSKAITA verslo valdymo sistemoje realizuotas Prekių poreikio ir užsakymų valdymas su partijų rezervavimu, kada kliento užsakymas automatiškai yra „surišamas“ su užsakymu tiekėjui.

Ekspla, UAB

Kas mane žavi? Jų lankstumas. Visada suprogramuos geriau, nei pats sumanai, kaip reikia. Rimutė Račiukaitienė, UAB Ekspla

Herba Humana, UAB

Suprojektuota ir įdiegta elektroninė parduotuvė, integruota su verslo valdymo ir apskaitos programa EUROSKAITA. Toks sprendimas išplėtė įmonės pardavimų rinkas bei padėjo optimizuoti prekių užsakymus, pagerino klientų aptarnavimo kokybę ir greitį.

Klaipėdos duona, UAB

Norėdami, kad šviežia duona pirkėjus pasiektų anksti ryte, dirbame visą parą. Prireikus, Prototechnikos, UAB specialistą galime ir iš lovos prikelti. Tai daug pasako apie požiūrį į darbą. Saulius Jančauskas, Klaipėdos duona, UAB

Kavita, UAB

Naudojama vieninga prekių, partnerių ir kitų sąrašų kodavimo sistema, bendrų ataskaitų rinkinys leidžia atlikti duomenų apsikeitimą tarp įmonės filialų duomenų bazių bei analizuoti rezultatus.

Saurida, UAB

Prototechnika, UAB  įdiegta „EuroSkaita“ leido importuoti išsamius duomenis iš UVS bei „Labena“ degalų apskaitos sistemų ir visus įmonės prekybos taškus sujungti į vieną verslo valdymo sistemą. Pradėjus kontroliuoti pirkimo sutartis, išryškėjo nesąžiningo pardavimo atvejai. Nuo šiol ataskaitoms nebereikia naudoti Ecxel programos, o detali prekių apskaita leidžia greitai ir patogiai atlikti sandėlio likučių analizę.

Vasarė, UAB

Prototechnika, UAB visose įmonės parduotuvėse įdiegė verslo valdymo ir apskaitos programas EUROSKAITA ir KDV (Kasininko darbo vieta) bei pritaikė individualių sprendimų. Į vieną sistemą sujungus visų parduotuvių duomenis, nebereikia jų įvedinėti kelis kartus, supaprastintas ir sutvarkytas sandėlio valdymas. Dabar informacija apie pardavimus gaunama realiu laiku, išspręsta ir kainodaros problema.

Narvija, UAB

Nuo 2002 m. verslo valdymui ir buhalterinei apskaitai naudojame Prototechnika, UAB sukurtą programinę įrangą EUROSKAITA. Ši programa padeda įveikti verslo organizavimo iššūkius, o tai šiuo metu labai aktualu. Vidmantas Jakas, Narvija, UAB direktorius.

Selteka, UAB

Įmonėje sėkmingai realizuotas sandėlio atsargų valdymas prekių partijų lygmenyje. Pasinaudojant automatizuotai veikiančiu prekių poreikio ir užsakymų valdymo įrankiu, kas kartą formuojant užsakymą sutaupoma >4 val. darbo laiko.

BOD Group, UAB

EUROSKAITA patenkino mūsų lūkesčius ir iškeltus tikslus. Jeigu reikėtų rinktis šiandien tarp “Navision”, neabejodami pasirinktume EUROSKAITA verslo valdymo ir apskaitos programą. BOD Group, UAB vadovas Vidmantas Janulevičius.

Melga, UAB

Prototechnika, UAB atliekamais darbais ir kuriama programine įranga esame labai patenkinti, todėl drąsiai galime rekomenduoti įmonės sukurtas programas sėkmingam verslo valdymui. Tomas Baužys, Melga UAB komercijos direktorius.

Entafarma, UAB

Entafarma, UAB veiklos specifika lėmė, kad, be individualiai sukurtos sandėlio valdymo sistemos, dar reikėjo apskaičiuoti, kiek ir kokių konkrečių darbų atlikta klientui – o tai buvo labai sudėtinga. Be to, sandėliuojant vaistus, būtina atsižvelgti į daugelį kriterijų: kiekvieno gaminio serijos ir siuntos numerį, galiojimo laiką, saugojimo vietą, temperatūrinį režimą, aukštį, kuriame šie gaminiai gali būti sandėliuojami, numatyti pažeistų pakuočių karantino vietą ir kt. Visa tai reikalauja individualaus sprendimo.

Turite klausimų?

Susitarkime dėl nemokamos pirminės konsultacijos +370 52 139777 arba laukiame Jūsų užklausos!

Kodėl PROTOTECHNIKA?

Per daugiau nei 29 metus sukaupta daug patirties, kompetencijos, įgūdžių. Tačiau didžiausias turtas – darbuotojai ir klientai. Daugiau kaip pusė darbuotojų „Prototechnikoje“ dirba dešimt metų ir ilgiau. Jos programomis pasitiki 1000+ verslo klientų. Kodėl?