klaipedosmesa

Esame labai patenkinti tuo, kaip mums sekasi bendrauti su UAB „Prototechnika“. Mūsų bendradarbiavimą galima apibūdinti tiesiog vienu žodžiu – sėkmė.

UAB „Klaipėdos mėsinė“

 

 

vasare

Tikrai rekomenduojame „Prototechnikos“ sprendimus įvairioms įmonėms. Aptarnaujantis personalas dirba itin operatyviai, o tai labai svarbu, kad iškilus nesklandumams, nesutriktų įmonės darbas.

UAB „Vasarė“


 

leslat

Esame patenkinti pasirinkta verslo valdymo sistema, jos aptarnavimu.

UAB „Leslat“

 


 

zubauskas

Įsigydamas „EuroSkaita“ sugrioviau mitą, kad „EuroSkaita“ yra tinkama tik didelėms ir vidutinėms įmonėms. Standartinės programos funkcionalumą galima pritaikyti ir mažoms įmonėms, ir fiziniams asmenims dirbantiems su patentu.

Laimonas Zubauskas


 

milda

UAB “Milda” naudojamų verslo valdymo programų kokybė ir aptarnavimas visapusiškai atitinka įmonės apskaitai keliamus reikalavimus. Įmonė rekomenduoja UAB “Prototechnika: kaip patikimą partnerį įmonėms, norinčioms diegti UAB “Prototechnika” verslo valdymo sistemas.

UAB “Milda”


 

 

rirobas

Su programa „LengvaSkaita“ dirbame nuo 2008 metų. Su ja valdome apskaitos, užsakymų, pardavimų procesus, sėkmingai administruojame skolų valdymą. Esame patenkinti programos galimybėmis ir aptarnavimu.

UAB „Rirobas“

 


 

virmalda

Kadangi su UAB „Prototechnika“ kartu dirbame nuo 2004 metų, vertiname bei žinome partnerio patikimumą. Esame patenkinti pasirinkta verslo valdymo sistema, jos priežiūra bei aptarnavimu. Rekomenduojame šios įmonės kuriamą programinę įrangą.

TŪB „Virmalda“


 

santermita

UAB „Prototechnika“ pasirinkome dėl programų ir įmonės patikimumo, universalumo ir nedidelių diegimo sąnaudų. Esame patenkinti aptarnaujančių darbuotojų aukšta kvalifikacija.

UAB „Santermita“


 

santarve

UAB „Santarvės laikraštis“ naudoja programą „Skaita“, esame patenkinti ypač patogiais verslo valdymo įrankiais ir rekomenduojame kitoms įmonėms pasirinkti jiems tinkamus programos „Skaita“ modulius, galimybių rinkinius.

UAB „Santarvės laikraštis“


 

atotech

UAB „Atotech-Chemeta“ jau kelerius metus naudojasi UAB „Prototechnika“ kuriamų programų galimybėmis bei aukštos kvalifikacijos darbuotojų kompetencija.

UAB „Atotech-Chemeta“


 

melga

UAB „Prototechnika“ atliekamais darbais ir kuriama programine įranga esame labai patenkinti, todėl drąsiai galime rekomenduoti „Prototechnika“ sukurtas programas sėkmingam verslo valdymui.

UAB „Melga“


 

kreisel

Nuo 2000 m. naudojamės UAB „Prototechnika“ sukurtais produktais. Mūsų veikloje daugiausia valdymo reikalauja produktų gamybos procesas. Įdiegus VVS „EuroSkaita“ realizavome gamybos valdymo bei apskaitos procesą.

UAB „Kreisel“


 

siauliumu

VĮ Šiaulių miškų urėdija patenkinta, kad apskaitos sprendimams pasirinko UAB „Prototechnika“ produktus. Galime drąsiai rekomenduoti šią kompaniją kaip patikimą partnerį, padedantį valdyti jūsų verslą.

Šiaulių miškų urėdija


 

jupojait

Tai profesionalai verslo valdymo sistemų srityje.

UAB „Jupoja IT“


 

 

magirnis

Naudojame UAB „Prototechnika“ kuriamas programas „EuroSkaita“ ir „PersonaloSkaita“. Esame patenkinti programų galimybėmis bei aptarnavimo lygiu. Džiugu, kad „Prototechnika“ nuolat vysto ir tobulina savo produktus.

UAB „Magirnis“


 


 

gabija

Savo verslo valdymui nuo 2000 m. naudojame UAB „Prototechnika“ verslo valdymo ir apskaitos sistemą „EuroSkaita“ bei darbo užmokesčio apskaitos sistemą „PersonaloSkaita“. Šias sistemas pasirinkome dėl jų patikimumo, lankstumo bei galimybės prisitaikyti pagal specifinius kliento poreikius.

UAB „Gabija“


 

deichmann

Kompetentingi, savo darbą mylintys ir išmanantys UAB „Prototechnika“ specialistai visada pasirengę padėti ir rasti individualų sprendimą kiekvienai situacijai. Rekomenduojame UAB „Prototechnika“ kaip patikimą konsultantą verslo procesų valdymo srityje.

UAB „Deichmann avalynė“


 

eltaka

Esame įsitikinę, kad vienas iš pagrindinių verslo valdymo sėkmės veiksnių yra valdyti informacijos srautus įmonės viduje. Šioje srityje mums padeda UAB „Prototechnika“. Esame patenkinti jos įdiegta verslo valdymo sistema „EuroSkaita“

UAB „Eltaka“


 

skaneja

Su UAB „Prototechnika“ bendraujame iki šiol (nuo 2003 m.), esame patenkinti jos sukurtomis programomis „EuroSkaita“ ir „PersonaloSkaita“, todėl drąsiai galime rekomenduoti šią kompaniją, kaip patikimą partnerį.

UAB „Skanėja“


 

dalsa

Įmonėje dirbantys specialistai visada operatyviai reaguoja ir padeda greitai išspręsti iškilusias problemas, pasiūlo tinkamą sprendimą atsižvelgdami į atsiradusį poreikį. Sukaupta bendradarbiavimo patirtis leidžia mums rekomenduoti UAB „Prototechnika“ kaip patikimą verslo partnerį.

UAB „Dalsa“


 

projektana

UAB „Projektana“ džiaugiasi, kad pasirinko buhalterinės programos bei verslo vystymo sistemą „Skaita“ ir rekomenduoja kitoms įmonėms pasirinkti UAB „Protototechnika“ siūlomus produktus sėkmingai verslo plėtrai.

UAB „Projektana“


 

arviele

Jau daugiau nei 10 metų bendradarbiaujame su UAB „Prototechnika“. „EuroSkaita“ yra pakankamai lanksti, todėl nekyla problemų pritaikant ją prie nuolat kintančių mūsų verslo poreikių. Nuolat besikeičiantys mokesčių įstatymai mūsų nebaugina, nes „PersonaloSkaita“ sutaupo daug mūsų finansininkų darbo laiko.

UAB „Arvielė“


 

 

aveplast

Su UAB „Prototechnika“ bendradarbiaujame nuo 2002 metų. Ši bendrovė atsižvelgė į mūsų specifinius poreikius, ir individualizavo programą pagal mūsų pageidavimus. UAB „Aveplast“ džiaugiasi, kad pasirinko „Prototechnika“ sukurtą programą „PersonaloSkaita“ ir rekomenduoja šią įmonę kaip patikimą verslo partnerį.

UAB „Aveplast“


 


 

kavita

UAB „Prototechnika“ programas naudojame nuo 2003 m. ir esame patenkinti.

UAB „Kavita“


 

 

 

archyvusistemos

UAB „Archyvų sistemos“ patenkinta UAB „Prototechnika“ programos galimybėmis bei aukštos kvalifikacijos aptarnaujančių darbuotojų kompetencija.

UAB „Archyvų sistemos“


 

bodgroup

„EuroSkaita“ patenkino mūsų lūkesčius ir iškeltus tikslus. Jeigu reikėtų rinktis šiandien tarp „Navision“, neabejodami pasirinktume pastarąją „EuroSkaita“ platformą.

UAB „BOD Group”


 

rudholmas

Esame dėkingi UAB „Prototechnika“ darbuotojams, kad jie operatyviai reaguoja į darbe kylančius klausimus ir ne tik nuoširdžiai mus konsultuoja, bet ir padeda priimti teisingus apskaitos ir valdymo sprendimus.

UAB „Rudholmas“


 

brd

Mes esame patenkinti diegimo komandos darbu. Svarbu tai, kad UAB „Prototechnika“ darbuotojai įvykdė mūsų pageidavimus laiku, nedelsiant darė pageidaujamus pataisymus, nuolat konsultavo verslo valdymo ir optimizavimo klausimais.

UAB “BRD”


 

retaleurope

UAB „Retal Lithuania“ patenkinta, kad individualiam sprendimui pasirinko „Skaita“ platformą ir rekomenduoja kitoms įmonėms pasirinkti jiems tinkamų programos „Skaita“ modulių bei galimybių rinkinį ir pasinaudoti individualaus sprendimo plėtojimo galimybėmis.

UAB „Retal Lithuania“


 

vokiskakeramika

UAB „Prototechnika“ pasiūlytas sprendimas geriausiai atitiko mūsų lūkesčius. Įmonėje dirba aukštos kvalifikacijos specialistai, kurie operatyviai padeda spręsti iškilusias problemas.

UAB „Vokiška keramika“


 

 

saurida

UAB „Saurida“ patenkinta, kad naudojasi programa „Skaita“ ir rekomenduoja kitoms įmonėms pasirinkti jiems tinkamų programos „Skaita“ modulių bei galimybių rinkinį.

UAB „Saurida“


 


 

apskaitosratas

Esame patenkinti programos suteikiamomis galimybėmis, „Prototechnikos“ konsultantų kompetencija ir nuoširdumu.

UAB „Apskaitos ratas“


 

narvija

Jau penkerius metus verslo valdymui ir buhalterinei apskaitai naudojame UAB „Prototechnika“ sukurtą programinę įrangą „Skaita“. Ši programa padeda įveikti verslo organizavimo iššūkius, o tai šiuo metu yra labai aktualu.

UAB „Narvija“


 

genys

Džiaugiamės, kad programos nuolat atnaujinamos, siekiant patenkinti vartotojo poreikius.

UAB „Genys“


 

marenta

Esame patenkinti programos galimybėmis, vertiname mus aptarnaujančių konsultantų kompetenciją ir nuoširdumą.

 

UAB „Marenta“


 

salcininkumu

Esame patenkinti šios įmonės aptarnavimu bei kompetencija, teikiamų paslaugų įvairove. Rekomenduojame šią įmonę kaip patikimą partnerį, sėkmingai diegiantį kuriamas informacines sistemas.

Šalčininkų miškų urėdija