Pasirinkite veiklos tipą:

Mūsų klientai ir šios srities sėkmės istorijos:

UAB „Herba Humana“
– vaistažolių bei vaistinių augalų augintoja ir pardavėja.

Pagrindinis reikalavimas – pasinaudojus IT sistemų galimybėmis, išplėsti pardavimų rinkas.

Suprojektuota ir įdiegta elektroninė parduotuvė „WWWSkaita“, integruota su verslo valdymo sistema „Euroskaita“. Toks sprendimas išplėtė įmonės pardavimų rinkas bei padėjo optimizuoti prekių užsakymus, pagerino klientų aptarnavimo kokybę ir greitį. Klientams suteikta galimybė sekti užsakymų vykdymą, o integravimas į „EuroSkaita“ eliminuoja duomenų dubliavimą ir mažina klaidų tikimybę.

 

* * *

VŠĮ Nacionalinis kraujo centras
. Viešosios įstaigos veiklos tikslas – aprūpinti asmens sveikatos priežiūros įstaigas krauju, jo komponentais ir preparatais, diegti Europos Sąjungos kokybės, saugumo ir veiksmingumo reikalavimus, skatinti neatlygintiną kraujo donorystę.

Pagrindiniai reikalavimai – pertvarkyti buhalterinę apskaitą pagal VSAFAS standartus, kuriuos numato Vyriausybės vykdoma viešojo sektoriaus buhalterinės apskaitos ir finansinės atskaitomybės sistemos reforma.

Atnaujinta naudojamos programos „EuroSkaita“ versija bei įdiegtas naujas programos modulis „Biudžetinių įstaigų valdymas“ visiškai atitinka VSAFAS keliamus reikalavimus bei leidžia suformuoti visas reikalingas ataskaitas. Šis sprendimas leido įmonei sklandžiai ir greitai pereiti prie naujų apskaitos standartų, netrukdant įprastam buhalterijos bei kitų darbuotojų darbui.

 

* * *

UAB „Kavita“
– optikos prekėmis, preparatais ir medicinos įranga prekiaujanti bendrovė.

Pagrindinis reikalavimas – optimizuoti išsiplėtusios įmonės administravimą.

Įdiegtas programos daugiakalbystės modulis leidžia įmonės užsienio filialų darbuotojams suvesti duomenis pasirinkta kalba. Naudojama vieninga prekių, partnerių ir kitų sąrašų kodavimo sistema, bendrų ataskaitų rinkinys leidžia atlikti duomenų apsikeitimą tarp įmonės filialų duomenų bazių bei analizuoti rezultatus. Realizuotas sprendimas leidžia matyti realius prekių likučius, taip įmonė visuomet kontroliuoja atsargas ir lanksčiai valdo savo asortimentą.

 

* * *

UAB „Norameda”
Lietuvoje ir kitose Baltijos šalyje atstovauja vaistų gamintojus, registruoja  importuoja bei reklamuoja medikamentus, parduoda vaistus didmeninės prekybos įmonėms. „Norameda“ atstovauja tokiems vaistų gamintojams kaip „Pharmaton SA“, „Primex BioChemicals“, „Health Plus“, „Power Health“, „Quest Vitamins“, „AOP Orphan Pharmaceutical AG“, „Chiesi Farmaceutici“, „Torrex Pharma“, PH&T, „Bio Products Laboratory, Bifodan“, NTC S.r.L., „Rhodia Cipla“ ir kt.

Pagrindinis reikalavimas – į vieną sistemą  sujungti esminius įmonės veiklos procesus (buhalterinę apskaitą, sandėlio, tiekimo, klientų užsakymų valdymą), pradėti taikyti lanksčią kainodaros ir nuolaidų sistemą, valdyti skirtingų medikamentų partijų likučius bei judėjimą, vykdyti teikiamos konsignacijos apskaitą, vesti pelningumo apskaitą pagal padalinius ir produktų grupes, susisteminti darbo užmokesčio apskaitą bei personalo valdymą.

Anksčiau įmonėje naudota sistema „Agnum“ nebepatenkino išaugusių įmonės poreikių. Sistema naudojosi tik buhalterijos darbuotojai, o jei vadybininkams prireikdavo tam tikros valdymo informacijos, reikalingas ataskaitas formuodavo ir pateikdavo buhalterės. Įdiegus verslo valdymo sistemą „EuroSkaita“, vadovai ir vadybininkai patys gali rasti jiems reikalingas ataskaitas, todėl informacija gaunama ne tik greičiau, bet ir taupant darbuotojų laiką. Su sistema dirbti galima iš bet kurios vietos, kur yra internetas. „Naromedoje“ taip pat buvo įdiegta skirtingų pardavimų kainų ir nuolaidų valdymo sistema, leidžianti turėti skirtingus kainoraščius, automatizuotai taikyti nuolaidas. Pritaikius specialų sprendimą, galima apskaityti ne tik bendrus likučius, bet ir matyti, kurioje sandėlio vietoje laikomos skirtingos medikamentų partijos, visus medikamentus galima apskaičiuoti partijomis. „Noramedoje“ įdiegtas prekių poreikio ir užsakymų valdymo įrankis sutaupo daug laiko formuojant užsakymus tiekėjams, o pardavimų konsignacijos modulis leidžia vesti apskaitą užbalansinėse sąskaitose, pagal visus VAS reikalavimus. „PersonaloSkaita“ leidžia ne tik lengviau skaičiuoti darbo užmokestį, bet ir valdyti papildomą informaciją apie darbuotojus.

Kiti šioje srityje veiklą vykdantys mūsų klientai:

UAB “Alteks”
UAB “Eksmos medicininės technikos centras”
UAB „Entafarma“
UAB “Intersurgical”
UAB “MP Dental”
UAB “MRA”
UAB „Pharmalita“
UAB “Spektramed”
UAB “Standa”
UAB “Veisaja”
UAB “Walmark”

UAB “Medexy”