UAB „Prototechnika“ sukūrė 5 dalių filmą, kuriame įkūrėjai, vadovai, darbuotojai ir klientai pasakoja apie kartu patirtus iššūkius ir dalinasi smagiomis akimirkomis. Kviečiame pasižiūrėti!

 

1 dalis. Pradžia 1990 – 1995 m. Įmonės įkūrimo istorija.

Pirmaisiais Lietuvos nepriklausomybės metais dauguma žmonių tik iš aprašymo žinojo, kas yra kompiuteris, o dar mažiau nusimanė, kad kompiuteriams reikalingos programos. Būtent tokioje rinkoje veiklą pradėjo personali įmonė, šiandien žinoma kaip „Prototechnika“. Vos per kelerius metus įmonė išaugo iki didžiuosiuose šalies miestuose padalinius turinčios kompanijos. Kaip? Pamatysite pirmoje filmo dalyje.


2 dalis. Iššūkiai 1995 – 2000 m.

Darbas iš idėjos, o didžiausias atpildas – galimybė kurti. Skamba utopiškai? Tačiau taip pirmaisiais gyvavimo metais gyveno „Prototechnika“. Rinka keitėsi, kito ir požiūris į programas, didėjo konkurencija. Kokie sukrėtimai „Prototechnikos“ laukė 1995-2000 m., žiūrėkite antroje filmo dalyje.


3 dalis. 2000 – 2005 m. sėkmės atsispindėjimas įgyvendinant individualius sprendimus klientams įvairiose veiklos srityse.

Iš tiesų ši filmo dalis galėtų vadintis „Ne sėkmė“, nes sėkmė niekada nebuvo pagrindinis „Prototechnikos“ veiklos variklis. Taigi kas lėmė bendrovės augimą ir klientų gausą, pasakojame trečioje filmo dalyje.


4 dalis. Debesyse 2005 – 2010 m. Naujo produkto debesyse pristatymas.

Verslo valdymo sistemų rinka susitraukė ir susitelkė į segmentus, daugumą sukrėtė 2008 m. sunkmetis, tačiau „Prototechnika“ rinkai pristato net kelias naujas programas, prisijaukina debesų technologijas ir planuoja pirmuosius žingsnius į užsienio rinkas. Daugiau detalių bei įžvalgų – ketvirtoje filmo dalyje.


5 dalis. UAB „Prototechnika“ – 25 veiklos metai

Per dvidešimt penkerius metus sukaupta daug patirties, kompetencijos, įgūdžių. Tačiau didžiausias turtas – darbuotojai ir klientai. Daugiau kaip pusė darbuotojų „Prototechnikoje“ dirba dešimt metų ir ilgiau. Jos programomis pasitiki apie 900 verslo klientų. Kodėl? Atsakymus rasite paskutinėje filmo dalyje.