Sukūrimo ir vystymosi istorija

1990 m. lapkričio 30 d. įkurta PĮ „Prototechnika“.

1995 m. perregistruota į UAB „Prototechnika“.

1996 m. įkurti filialai Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose.

2004 m. įmonė įžengė į Latvijos rinką.

 

Pagrindinis UAB „Prototechnika“ produktas – sukurta verslo valdymo ir buhalterinės apskaitos programa „EuroSkaita“. Bendrovė specializuojasi kompiuterinių apskaitos sistemų kūrime ir jų diegime. Atliekamų paslaugų spektras apima nuo kompiuterinės įrangos pardavimo iki finansų apskaitos ir valdymo programos diegimo bei priežiūros. UAB „Prototechnika“ yra Microsoft produktų platintoja.Apskaitos programų šeima „Verslo Skaita“ yra modulinė sistema, turinti visas pagrindines šiuolaikinės kompiuterinės apskaitos dalis bei per 250 finansinių, valdymo, statistinių, prognozavimo ir kontrolės ataskaitų, – visa tai užtikrina sėkmingą programos panaudojimą įvairios veiklos įmonėms.

 

Kuo ypatinga UAB „Prototechnika“ programinė įranga ir kitos paslaugos?

Visas įmonės sukurtas apskaitos programas vienija technologiškumas ir sprendimo išbaigtumas. Įmonės darbuotojai – kompiuterinės technologijos ir apskaitos specialistai – sprendžia problemas globaliai ir visapusiškai.

 

Sistema „EuroSkaita“ vykdo apskaitą greitai, patikimai ir iki galo:

  • Ši programa gali būti naudojama įvairių tipų kompiuteriuose ir jų tinkluose, įvairių operacinių sistemų terpėje.
  • Patikimumas – aprašomoji slaptažodžių sistema ir redagavimo pėdsakų mechanizmas garantuoja informacijos slaptumą ir patikimumą.
  • Modulinė sistema leidžia maksimaliai patenkinti vartotojų poreikius, kuriant atskiras darbo vietas, kur darbui galima naudoti visą apskaitos sistemą arba atskiras jos dalis.
  • Ši sistema leidžia lengvai plėsti sistemą, didinant apskaitininkų darbo vietų skaičių.
  • Lankstumas – sąskaitų planas leidžia vartotojui pačiam detalizuoti sąskaitas iki norimo lygio. Apskaitoje naudojamos lengvai keičiamos ir papildomos duomenų bazės,visos pasaulio valiutos, sistema daugiafilialinė, pritaikyta darbui su įvairiais kasos aparatais.
  • Jūs žinote, kaip lengva suklysti įvedant duomenis į programą, todėl Jūs norite taip pat lengvai tas klaidas ištaisyti. Tam skirtas „Nuolatinio perskaičiavimo“ principas – įvedus pirminį dokumentą, jį galima redaguoti (jeigu turite tam teises) bet kurioje apskaitos proceso būklėje.
  • Paprastumas – sistema suprojektuota taip, kad ja galėtų naudotis ne tik buhalteris profesionalas, bet ir buhalterinio išsilavinimo neturintis žmogus.
  • „EuroSkaita“ perduos ne tik tos operacijos pakitimus per visą sistemą, bet pakeis visų kitų operacijų išvadas, susijusias su tuo pakeitimu.

 

Programos „GreitaSkaita“ principas – vieną kartą ir vienoje vietoje įvesti duomenis apie pirminį dokumentą ir … viskas. Visą likusį darbą atlieka pati Verslo Skaita. Šis principas užtvirtintas nuolatinio perkėlimo mechanizmu.

Finansinių ataskaitų modeliuotojas leidžia kurti ir spausdinti tikras finansines, planavimo, statistikos ir valdymo ataskaitas, o ne sąskaitų likučius, iš kurių apskaitininkas pats mechaniškai skaičiuoja ir pildo tikras ataskaitas.

Valdymo apskaita leidžia, vedant duomenis vienoje įmonėje ir vieną kartą, atlikti atskirų įmonių apjungimą balanso bei operacijų žurnalo lygyje. Išsamios ir detalios ataskaitos padalinių ir firmų vadovams.

Firmų, turinčių padalinius, nutolusius vienas nuo kito, greitą ir patikimą apskaitą garantuoja aktyvus filialinis ryšys!

Mes siūlome Jums, visų pirma, susipažinti su programos DEMO versija, kurioje galėsite atlikti finansines operacijas, peržiūrėti ataskaitas, susidaryti mini balansą, o tik paskui priimti sprendimą dėl programinio paketo įsigijimo, nes mes parduodame ne programą, o Jūsų problemos sprendimą. UAB „Prototechnika“ organizuojami mokymo kursai padės Jūsų firmos darbuotojams greitai įvaldyti naujus apskaitos „įrankius“.