Tai sprendimas, kurio dėka galite prie savo duomenų bazės jungtis naudojant interneto naršyklę ir visas pagrindines verslo valdymo operacijas atlikti bei ataskaitas matyti internetu. Programa WEB Skaita suteikia neregėtas galimybes skirtas verslui:

  • Klientams. Pvz., klientui ar tiekėjui galite suteikti apribotą prieigą prie savo duomenų bazės. Pastarasis prisijungęs per interneto naršyklę gali matyti bei laiku papildyti savo prekių likučius, stebėti jų judėjimo ataskaitas, užsakyti prekes, matyti skolas bei terminus ir t.t.
  • Vadovams. Pvz., vadovas, turintis įmonės padalinį Gruzijoje, būdamas Vilniuje gali stebėti to padalinio pardavimus, skolų apmokėjimus, planų vykdymą ir t.t.
  • Vadybininkams. Pvz., vadybininkas, važinėdamas pas klientus, gali iš bet kur per interneto naršyklę įvesti naujų klientų duomenis, patikrinti sandėlio likučius, parengti kliento ataskaitas ir t.t.
  • Buhalteriams. Pvz., dėl vaiko ligos ar kitų aplinkybių negalėdama atvykti į darbą buhalterė gali prisijungti prie apskaitos programos ir dirbti iš namų, laiku atlikti suplanuotus darbus, pateikti ataskaitas.

TECHNINIAI REIKALAVIMAI:

  • EuroSkaita4 ir naujesnė programos versija.
  • Instaliuojant apribotus meniu punktus, reikalingas papildomas HASP raktas.

Būtini techniniai ir sisteminiai reikalavimai

WEB Skaita: išlaidų dokumentų įvedimas ir automatinis atidėtų nurašymų sukūrimas.

Išlaidų operacijos, kurioms sąnaudos turi būti pripažįstamos ne iš karto, o ateityje, pvz. prenumerata, reklama, draudimas, įvedus į programą tokio tipo operaciją ir nurodžius laikotarpį, per kurį sąnaudos turi būti pripažintos, programa pati išdalina sumą per laikotarpį. Kartą į mėnesį vieno mygtuko paspaudimu programa surenka visas einamo mėnesio atidėtus nurašymus ir pripažįsta sąnaudomis.

WEB Skaita: Galimybė vienai sąnaudų sąskaitai priskirti keletą išlaidų straipsnių.

Išlaidų straipsniai leidžia pamatyti, iš ko susideda bendra sąnaudų sąskaitos suma. Viena sąskaita gali būti skaidoma ir analizuojama į neribotą kiekį išlaidų straipsnių.

WEB Skaita: Patogus Gamybos operacijos įvedimas.

Tai gaminio (gaminių) ir jį sudarančių sudedamųjų (prekių ,vertybių, paslaugų, darbų, sąskaitų) visuma. Automatiškai apskaičiuojama gaminių, žaliavų savikaina, atliekami įrašai Bendrajame žurnale, suformuojami gamybos aktai.