VAsare – didmena prekiauja dviračiais, jų detalėmis ir aksesuarais, teikia išperkamosios nuomos, pristatymo į namus paslaugas, Lietuvos pajūrio kurortų nuomos punktus aprūpina dviračiais, atsarginėmis dalimis bei teikia remonto paslaugas.

Pagrindinis reikalavimas – bendrovė neturėjo sistemos, leidžiančios įvesti filialinių parduotuvių bendrą prekybos informaciją kiekvieną dieną, taip pat norėta įdiegti naujų sprendimų kainoms valdyti bei taupyti laikui.

„Prototechnika“ visose įmonės parduotuvėse įdiegė „EuroSkaita“ ir „KDV“ programas bei pritaikė individualių sprendimų. Į vieną sistemą sujungus visų parduotuvių duomenis, nebereikia jų įvedinėti kelis kartus, supaprastintas ir sutvarkytas sandėlio valdymas. Dabar informacija apie pardavimus gaunama realiu laiku, išspręsta ir kainodaros problema – prekių kainų pokyčiai fiksuojami pagrindinėje duomenų bazėje ir parduotuvėms siunčiami iš centralizuotos sistemos. „Vasarė“ laiku gauna visą reikalingą informaciją apie prekių pelningumą, nuostolį, apyvartą, todėl geresnis ir kompanijos konkurencingumas, ir finansiniai rezultatai. Įdiegta kortelių nuolaidų sistema skatina klientų lojalumą, o apie geriausius klientus kaupiama informacija leidžia nuolatiniams klientams teikti didesnių nuolaidų.