Proftools –   įmonių grupę sudaro trys kompanijos: UAB „PROFTOOLS“, „PROFTOOLS MACHINES“ ir Všį „PROFTOOLS mokymo centras”. Pagrindinė veikla – naujausių technologijų metalo apdirbimo įrankių tiekimas ir technologinių sprendimų partneriams teikimas, techninių seminarų organizavimas.

Pagrindiniai reikalavimai – valdyti prekių paklausą ir sandėlyje esančias prekes, apskaityti klientams išduotas bandymams ar eksperimentams skirtas prekes, pakeisti sąskaitų išrašymo sistemą.

Įdiegus programos „EuroSkaita“ specialų įrankį, įmonė valdo visą prekių paklausos ir užsakymų ciklą. Dabar nekaupiamos mažesnę paklausą turinčios prekės, laiku suformuojami užsakymai tiekėjams. Sprendimas padeda apskaityti klientams išduotas eksperimentams ar bandymams skirtas prekes. Naujoji sistema atsiskaito už per tam tikrą laiką įsigytas prekes ir įmonės darbuotojams nebereikia žymėtis pastabų ar priminimų apie tai, kam, kada ir kokios prekės buvo išduotos, sistema pati konfigūruoja šią informaciją su sandėlio prekių apskaita. Įvairių ataskaitų rinkinys leidžia patogiai ir tiksliai analizuoti prekių kiekį sandėlyje, valdyti prekių paklausą ir atsisakyti sudėtingo bei neefektyvaus darbo procesų valdymo.