Pasirinkite veiklos tipą:

Mūsų klientai ir šios srities sėkmės istorijos:

UAB „Centrako“
pagrindinė veikla – naujų DAF sunkvežimių pardavimas, autorizuotas DAF sunkvežimių ir priekabų, puspriekabių servisas, originalios DAF ir krovininio transporto dalys.

Pagrindinis reikalavimas – sukurti automatizuotą duomenų mainų sistemą su DAF informacine sistema, užtikrinančia savalaikius duomenų mainus.

Įdiegta duomenų mainų sistema leidžia analizuoti kiekvienos savaitės detalių pardavimo apyvarta, automatiškai formuoja detalių užsakymus, automatinis duomenų importas į programą „EuroSkaita“ iš tepalų užpylimo sistemos ORION užtikrina tikslią ir realiu laiku pateikta sandėlio tepalų likučių informaciją. Taip pat programoje „EuroSkaita“ realizuoti sprendimai vykdo garantinio ir įprastinio sunkvežimių remonto apskaitą, valdo visus serviso įsipareigojimus: nuo automobilio pardavimo užsakymo registravimo iki būsimų išlaidų fiksavimo.

 

* * *

UAB „Vasarė“
didmena prekiauja dviračiais, jų detalėmis ir aksesuarais, teikia išperkamosios nuomos, pristatymo į namus paslaugas, Lietuvos pajūrio kurortų nuomos punktus aprūpina dviračiais, atsarginėmis dalimis bei teikia remonto paslaugas.

Pagrindinis reikalavimas – bendrovė neturėjo sistemos, leidžiančios įvesti filialinių parduotuvių bendrą prekybos informaciją kiekvieną dieną, taip pat norėta įdiegti naujų sprendimų kainoms valdyti bei taupyti laikui.

„Prototechnika“ visose įmonės parduotuvėse įdiegė „EuroSkaita“ ir „KDV“ programas bei pritaikė individualių sprendimų. Į vieną sistemą sujungus visų parduotuvių duomenis, nebereikia jų įvedinėti kelis kartus, supaprastintas ir sutvarkytas sandėlio valdymas. Dabar informacija apie pardavimus gaunama realiu laiku, išspręsta ir kainodaros problema – prekių kainų pokyčiai fiksuojami pagrindinėje duomenų bazėje ir parduotuvėms siunčiami iš centralizuotos sistemos. „Vasarė“ laiku gauna visą reikalingą informaciją apie prekių pelningumą, nuostolį, apyvartą, todėl geresnis ir kompanijos konkurencingumas, ir finansiniai rezultatai. Įdiegta kortelių nuolaidų sistema skatina klientų lojalumą, o apie geriausius klientus kaupiama informacija leidžia nuolatiniams klientams teikti didesnių nuolaidų.

 

* * *

UAB „Narvija“ prekiauja pasaulyje pripažintų ir žinomų gamintojų detalėmis, teikia automobilių serviso paslaugas.

Pagrindinis reikalavimas – individualizuoti programą „Skaita“ taip, kad ji automatizuotų specifinius įmonės administravimo procesus.

Įdiegus programos „EuroSkaita“ sprendimus, automatizuotas kainų administravimo procesas, išvengta didelių laiko ir žmogiškųjų resursų sąnaudų. Tai leidžia vadybininkams, atsižvelgiant į konkrečią situaciją, patiems nustatyti pardavimo kainas. Įmonė turi daug skirtingų gaminių ir prekių, todėl su „EuroSkaita“ buvo nustatytas minimalus prekių antkainis.
Dabar tiksliau kontroliuojami prekių pardavimai, užkertamas kelias piktnaudžiavimui, pvz., kai taikomos didelės nuolaidos, prekės parduodamos už mažesnę kainą nei jų savikaina.

 

* * *

UAB „Perpetuum mobile“
yra specializuota akumuliatorių baterijų tiekimo bei jų aptarnavimo įmonė.

Pagrindinis reikalavimas – apjungti įmonės duomenis ir efektyviau valdyti darbuotojų resursus.

Įdiegus programą „EuroSkaita“ sukurta bendra, su parduotuvėmis susieta įmonės duomenų sistema. Taip buvo išvengta duomenų dubliavimo. Naudodamasis programos modulius „Grafikai“ ir „Verslo pjūvių naršyklė“ įmonės vadovas gauna visą būtiną informaciją apie prekių pelningumą, nuostolį, apyvartą ir kitus, verslo sprendimams svarbius duomenis. Taip pat programa leidžia efektyviau valdyti bei skirstyti darbuotojų resursus.

Kiti šioje srityje veiklą vykdantys mūsų klientai:

UAB „Algama“
UAB „Alytaus Melga“
UAB „ALTAS komercinis transportas“
UAB „Auremas“
UAB „Autokurtas“
UAB „Autopsa“
UAB „Autoverslo automobiliai“
UAB „Bacoma de Molen“
UAB „Centrako“
UAB „Ecobaltic“
UAB „Edilina“
Egzotika, Lipeikio įmonė
UAB „Fakto autocentras“
UAB „Gitanos servisas“
UAB „Gralis“
UAB „Guminta“
UAB „Jiveda“
UAB „Klaipėdos Melga“
UAB „Klasera“
BĮ „Lautra Motors“
UAB „Melga“
UAB „Melgos ratai“
UAB „Melgos servisas“
UAB „Narvija“
UAB „Perpetuum-mobile“
UAB „Probus auto“
Protekta, A. Baniulio firma
UAB „Savel-Invest“
UAB „Transedda“
UAB „Turo prekyba“
UAB „Utenos Melga“
UAB „Vilniaus Altas“