TASKMATE mobili komandinio darbo organizavimo sistema, skirta tiems, kurių didžioji darbo dalis yra atliekama už ofiso sienų, o atliekamų užduočių būklę bei progresą reikia stebėti nuolat.

.Užduočių tvarkyklėUžduoties informacija

.


ProtoTasker1

VISOS UŽDUOTYS VIENOJE VIETOJE 24/7 REŽIMU

Būkite užtikrinti, kad Jūsų darbuotojai visada turės naujausią informaciją apie jiems paskirtas užduotis. Skirkite naujas užduotis ir realiuoju laiku gaukite pranešimus apie iškilusias problemas ir užduočių įvykdymą. Visos užduotys yra pateikiamos viename sąraše 24/7 režimu, tad bus užtikrintas momentinis užduočių paskirstymas, sklandus užduočių valdymas bei visų užduočių patogus pasiekiamumas.

.

ProtoTasker2

100% UŽDUOČIŲ ATSEKAMUMAS

Realiu laiku stebėkite ir kontroliuokite VISAS darbuotojams priskirtas užduotis ir jų vykdymo eigą bei užtikrinkite 100% deleguotų užduočių ir joms priskirtų vykdytojų atsekamumą. Taip padidinsite darbuotojų veiklos kokybę ir našumą, išvengsite „nieko nemačiau, nieko nežinau“ situacijų. Taip pat Jūsų darbuotojams nebereikės pildyti popierinių užduočių ataskaitų, nes visa reikiama informacija yra pateikiama sistemoje.

.

ProtoTasker3

IKI 95% UŽDUOČIŲ ATLIKITE LAIKU

Galimybė sekti, koordinuoti užduočių atlikimo terminus, fiksuoti jų atlikimo trukmę leidžia iki 95% padidinti laiku atliekamų užduočių skaičių, skatina darbuotojų pareigingumą, efektyvesnį darbo laiko panaudojimą.

.

ProtoTasker5

DARBUOTOJŲ VEIKLOS ĮVERTINIMAS

Vertinkite darbuotojų veiklą, atsižvelgdami į priskirtų užduočių atlikimo greitį ir kokybę.

Jau dabar turite klausimų Kas, Kam, Kaip, Kodėl ir Už kiek? Registruokitės į nemokamą vaizdo konsultaciją internetu.

info@prototechnika.lt

..