Su naujausia EUROSKAITA, LENGVASKAITA apskaitos programų versija (v.51) įsigykite geriausiai Jūsų verslo poreikius tenkinantį SAF-T modulio rinkinį: Minimalių arba Bazinių-išplėstinių galimybių.

  • Bazinių-išplėstinių galimybių rinkinio išskirtinė galimybė – prieš formuojant SAF-T XML bylą siuntimui į VMI surinkti duomenis į RINKMENOS ANALIZĖS BAZĘ tolimesnei duomenų analizei ir korekcijai. Peržiūrėkite duomenis buhalteriui suprantamu formatu, lengvai identifikuokite mokesčių mokėjimo klaidas, jas ištaisykite laiku ir išvenkite raudonų VMI „šviesoforų“.
  • Minimalių galimybių rinkinys skirtas tik mažų apimčių (iki 10 operacijų per mėnesį) įmonėms, dirbančioms su standartiniais duomenimis. Įsigijus šį rinkinį, SAF-T rinkmena ar XML byla bus generuojama tiesiai iš sukauptų buhalterinės apskaitos programoje dokumentų ir keliama į VMI SAF-T portalą be galimybės peržiūrėti juos RAB bazėje ir įsitikinti jų korektiškumu.

Skaitykite plačiau SAF-T rinkmena >>>

.

Skirtingų SAF-T rinkinių galimybės (komplektacija)

🢃

 MINIMALUSBAZINIS-IŠPLĖSTINIS
i.SAF-T duomenų ir XML bylos formavimas.
Be duomenų analizės ir atrankos.

Su išplėstine duomenų analize ir atranka.
i.SAF-T Sąskaitų planas.
Savininkai, akcininkai sąrašas.
Duomenų surinkimas ir XML bylos formavimas dalimis, kai VMI nepriima arba negalima perduoti vienos XML bylos.
i.SAF-T duomenų rinkinio formavimas į rinkmenos analizės bazę (toliau, RAB) tolesniam duomenų analizės ir atrankos įrankių panaudojimui.
RAB taikomi i.SAF-T rinkmenos duomenų analizės ir atrankos įrankiai.
Giluminių filtrų sistema duomenų atrankai.
Atskirų operacijų pasirinkimas / atmetimas rinkmenos analizės bazėje (RAB).
Įtrauktų, neįtrauktų ir pašalintų iš i.SAF-T ataskaitos operacijų žurnalai.
Rinkmenos operacijų peržiūra prieš formuojant XML failą siuntimui į VMI i.SAF-T.
i.MAS dokumento tipo keitimas ankstesnių periodų operacijoms, įskaitant ir uždarytus periodus.
Papildoma operacija duomenų tvarkymui be sąskaitų korespondencijų, įskaitant ir uždarytus periodus.
Galimybė įsigyti papildomus modulius: Sandėlių apjungimas; Duomenų korektiškumo patikros procedūrų rinkinys; Galimybė įtraukti tą patį analizės laikotarpį į daugiau nei vieną SAF-T ataskaitą.

Prievolės pateikti apskaitos duomenis SAF-T rinkmenoje įgyvendinimui pasiruoškite iš anksto, kad ateityje mokestinio patikrinimo metu, jau turėtumėte duomenų suvedimo, klaidų pašalinimo įgūdžių ir, svarbiausia, spėtumėte pateikti rinkmeną laiku.