Pasirinkite veiklos tipą:

Mūsų klientai ir šios srities sėkmės istorijos:

UAB „PROFTOOLS”
įmonių grupę sudaro trys kompanijos: UAB „PROFTOOLS“, „PROFTOOLS MACHINES“ ir Všį „PROFTOOLS mokymo centras”. Pagrindinė veikla – naujausių technologijų metalo apdirbimo įrankių tiekimas ir technologinių sprendimų partneriams teikimas, techninių seminarų organizavimas.

Pagrindiniai reikalavimai – valdyti prekių paklausą ir sandėlyje esančias prekes, apskaityti klientams išduotas bandymams ar eksperimentams skirtas prekes, pakeisti sąskaitų išrašymo sistemą.

Įdiegus programos „EuroSkaita“ specialų įrankį, įmonė valdo visą prekių paklausos ir užsakymų ciklą. Dabar nekaupiamos mažesnę paklausą turinčios prekės, laiku suformuojami užsakymai tiekėjams. Sprendimas padeda apskaityti klientams išduotas eksperimentams ar bandymams skirtas prekes. Naujoji sistema atsiskaito už per tam tikrą laiką įsigytas prekes ir įmonės darbuotojams nebereikia žymėtis pastabų ar priminimų apie tai, kam, kada ir kokios prekės buvo išduotos, sistema pati konfigūruoja šią informaciją su sandėlio prekių apskaita. Įvairių ataskaitų rinkinys leidžia patogiai ir tiksliai analizuoti prekių kiekį sandėlyje, valdyti prekių paklausą ir atsisakyti sudėtingo bei neefektyvaus darbo procesų valdymo.

 

* * *

 

UAB „BE Group“ – antrinė BE Grupės įmonė Lietuvoje prekiauja plienu, nerūdijančiu plienu bei aliuminiu, teikia paslaugas Šiaurės Europoje.

Pagrindiniai reikalavimai – įmonei reikėjo įrankio prekių apyvartumo rodikliams skaičiuoti, galimybės klasifikuoti klientus pagal dydį ir potencialą, automatiškai perduoti rezultatus į pagrindinės įmonės duomenų portalą.

Verslo valdymo sistema „EuroSkaita“ leidžia greičiau ruošti informaciją, tikslius duomenis operatyviai pateikti pagrindinei įmonei Švedijoje. Dabar apyvartumo rodiklius galima efektyviai valdyti įvairiais pjūviais atliekant tiek suminę, tiek detaliąją analizę. Klientų klasifikavimo modulis fiksuoja informaciją apie partnerio dydį ir pirkimo potencialą, taip pat klientus galima perklasifikuoti, atsižvelgiant į ketvirčio apyvartą. Visi pasikeitimai bei planuojamos apyvartos rodikliai patenka į BE Švedijos portalo duomenų bazę Lietuvoje, todėl bendrovė gali planuoti pinigų srautus ne tik Lietuvoje, bet ir Švedijoje, sekti ir kontroliuoti vadybininkų darbą, efektyviau valdyti verslą, o fizinio darbo lieka labai nedaug.

 

Kiti šioje srityje veiklą vykdantys mūsų klientai:

UAB „Budmat steel service“
UAB „Ligaja“
UAB „Kazameta“
AB „Mechel Nemunas“
UAB „Reimpex Kaunas“
UAB „Ryterna“
UAB „Rolma“
UAB „Specialus montažas – NTP“
UAB „Tele – Fonika Baltic“
UAB „Umega“