Mažmeninė prekyba Lietuvoje pastaraisiais metais buvo plėtojama sparčiausiai ir šiuo metu šalies ekonomikoje užima labai svarbią vietą. Susikūrė daug naujų, pajėgių prekybos bendrovių, kurios sparčiai plečia ir modernizuoja savo prekybos tinklą, išradingai taiko šiuolaikines marketingo priemones ir vis labiau įsigali rinkoje

 

Mūsų siūlomi sprendimai įmonėms, užsiimančioms mažmenine prekyba:

EuroSkaita – kompiuterizuotas verslo valdymo, optimizavimo ir buhalterinės apskaitos sprendimas jūsų verslui, kuris padeda atlikti visus apskaitos etapus nuo pirminių dokumentų užregistravimo iki Balanso ataskaitų generavimo. „EuroSkaita“ padeda tiksliai ir greitai analizuoti ir planuoti Jūsų įmonės veiklą. Bet kuriuo darbo metu Jūs galite gauti įvairią informaciją apie partnerius, prekes, atsiskaitymus ir t.t.

Kasininko darbo vieta (KDV) – POS kasos aparatų specializuota pardavimų programa skirta greitam pirkėjo/kliento aptarnavimui parduotuvėse, salonuose ir kitose mažmeninės prekybos vietose. Atlieka visas standartines kasos aparato darbo funkcijas, pilna ir lanksti integracija su programa „EuroSkaita“ bei daugybė papildomų KDV funkcijų.
PersonaloSkaita – tai atlyginimų skaičiavimo programa, skirta valdyti žmogiškuosius įmonės resursus, taip pat vesti darbo laiko apskaitą bei darbo užmokesčio apskaitą. Programoje patogu formuoti ataskaitas Sodrai, VMI ir Statistikos departamentui, kurias po to galima lengvai eksportuoti į ABBYY eFormFiller programą.

SkaitaIntelligence – rezultatų analizė yra viena iš svarbiausių įmonės valdymo funkcijų, ji atliekama remiantis įmonės apskaitos informacija ir padeda laiku atskleisti įvairių veiklos sričių efektyvumą, numatyti trūkumus bei imtis veiksmų jiems pašalinti.

Pinigų srautų planavimas – nuolatinis pinigų srautų planavimas bei kontrolė užtikrina galimybę numatyti galimus sunkumus dėl apyvartinių lėšų trūkumo į priekį arba atvirkščiai, galimus nuostolius dėl per didelio kiekio grynųjų pinigų laikymo kasoje ar banko sąskaitoje.

Skolų valdymas – modulis skirtas automatizuoti skolų kontrolę.

Atsargų valdymas – skirtas pažangiomis sandėlio valdymo technologijomis valdyti prekių judėjimą: gavimą, sandėliavimą, pardavimą bei atkrovimą.

Sandėlio valdymas – šiuolaikinės įmonės veiklos efektyvumą didina pasinaudodamos specializuota programine įranga, pritaikyta konkrečiai veiklos sričiai – sandėlio valdymui.

Tiekimo grandinės valdymas – sėkmingas atsargų valdymas yra iššūkis. Su tuo susidorojančios įmonės įgyja konkurencinį pranašumą.

TransportoSkaita – sprendimas tarptautinių ir vietinių pervežimų bei ekspedijavimo įmonėms. Tai vieningą verslo valdymo sistemą transporto ir logistikos įmonėms. Saugi ir griežtai kontroliuojama sistema užtikrina operatyvų transporto ir logistikos procesų valdymą bei mažesnes administravimo ir komunikacijos išlaidas.

Duomenų ir dokumentų mainai – dPort – sistema automatiškai formuoja sąskaitas faktūras, skolos ir kitus dokumentus, išsiunčia norimu pasirinktu būdu: e. laišku, į serverį ar kitą kompiuterį, į internetinę svetainę ir kt. UAB „Prototechnika“ savo klientams siūlo elektroninius dokumentus talpinti internetinėje duomenų ir dokumentų mainų svetainėje „dPort“.

Dokumentų valdymas  centralizuotas popierinių ir elektroninių dokumentų registravimas bei saugojimas, patogi dokumentų paieška, saugumas ir vartotojų teisės, dokumentų veiksmų istorijos kaupimas, nustatyti bei gauti priminimus apie dokumentus ar su jais susijusius svarbius įvykius.Mūsų siūlomi internetiniai verslo valdymo sprendimai:

Internetiniai darbo laiko apskaitos žiniaraščiai – sprendimas įmonėms, turinčioms daug padalinių arba skyrių, atskirų pardavimo taškų (parduotuvių) – nuotoliniu būdu greitai fiksuoja darbuotojų darbo laiką kiekvieną dieną.
NetSkaita account – WEB aplinkoje veikiančia apskaitos ir finansų valdymo platforma apskaitos kompanijoms, smulkiam ir vidutiniam verslui.

NetSakaita payroll – sprendimas skirtas valdyti darbo užmokesčio, personalo bei darbo laiko apskaitos procesus internetu.
WEBSkaita solution – ypatingos galimybės internete ir pažangiausios technologijos verslo efektyvumui didinti, skirtos vidutinėms ir didelėms įmonėms.


Mūsų siūlomos paslaugos:

Pagalba ir konsultacijos mūsų klientams suteikiamos internetinėje klientų valdymo sistemoje E-CRM
Pagalba gaunant ir įsisavinant ES struktūrinę paramą.