Pasirinkite veiklos tipą:

Mūsų klientai ir šios srities sėkmės istorijos:

 

UAB „Klaipėdos mėsinė“mėsos bei jos produktų gamybos ir prekybos bendrovė.

Pagrindinis reikalavimas – bendrovės netenkino iki šiol turėta verslo valdymo sistema, todėl, sėkmingai „EuroSkaitos“ verslo valdymo sistemą jau naudojusi buhalterinei apskaitai, įmonė norėjo įdiegti gerai veikiančią verslo valdymo sistemą bei automatizuoti įmonėje vykdomus procesus.

„Prototechnikos“ verslo valdymo sistema leidžia užsakymus bendrovės logistikos sandėlyje automatiškai perkelti į mobilius skenerius. Įmonė turi galimybę taikyti griežtą dėžių bei produkcijos apskaitą, o darbuotojai yra apsaugoti nuo klaidų. „Prototechnika“ vienintelė Lietuvoje sugebėjo įgyvendinti bendrovės reikalavimą ir programą suderino su robotu, nuvežančiu dėžes į tam tikras lentynas. Paruošta produkcija į sandėlį priimama pasitelkus skenerius, todėl teisingai nustatomos atsakomybės ribos, valdomi likučiai optimizuojama sandėlių apskaita. Įmonė, dabar diegianti gamybos valdymo modulį bei automatizuojanti gamybos procesus, pati gali atlikti daug sistemos korekcijų. Automatizuota ir „Klaipėdos mėsinei“ individualiai pritaikyta užsakymų surinkimo sistema atitinka ne tik įmonės keltus standartus, bet ir klientų reikalavimus.

 

* * *

UAB „Eugesta“
viena didžiausių didmeninės prekybos, platinimo ir logistikos bendrovių Baltijos šalyse. Įmonė prieš 8 metus įsigijo verslo valdymo sistemą „Skaita“. Nors sistema yra funkcionali ir lanksti, „Eugesta“ nuolat tobulino savo procesus ir optimizavo sistemą visiškai pritaikydama ją savo individualiems poreikiams.

Pagrindiniai reikalavimai – sistema turėjo apimti visus pagrindinius ir pagalbinius verslo procesus, užtikrinti aukštą visų procesų automatizavimą, garantuoti efektyvų įmonės darbą naudojant ir kaupiant didelius duomenų srautus, turėjo būti lengvai integruojama su kitomis išorinėmis sistemomis, kurias naudoja įmonės partneriai (tiekėjai, klientai, bankai, valstybinės institucijos ir t.t.).

UAB „Prototechnika“ įdiegta sistema susieja visus įmonės procesus – vadybininkai, vadovai ir kiti sistemos vartotojai lengvai ir greitai pasiekia jiems reikalingą informaciją vienoje duomenų bazėje. Tai taupo jų laiką, palengvina planavimo, vykdymo, kontrolės ir koregavimo uždavinius.
Sistemos lankstumas leido įmonei nuolatos tobulinti savo procesus ir taip didinti savo konkurencingumą bei siekti geresnių veiklos rezultatų. Įmonei taip pat svarbu, kad sistemos vystymas vyksta nenutraukiant jos darbo, o tai užtikrina stabilų įmonės darbą ir prekių tiekimą klientams.
UAB „Eugesta“ veikloje svarbu, kad prekės klientą pasiektų laiku ir minimaliomis sąnaudomis, todėl visi darbuotojų sprendimų nereikalaujantys proceso etapai yra automatizuoti.
Sistemos našumas dirbant su dideliais duomenų srautais leidžia įmonei nuolatos plėsti savo verslą ir garantuoja patikimą visos įmonės darbą prekybos suaktyvėjimo periodais (pvz. per Kalėdas).
Aukštas sistemos integralumo lygis suteikia įmonei geresnę derybinę poziciją kalbantis su įmonės partneriais ir leidžia vykdyti prisiimtus įsipareigojimus.

 

* * *
 
UAB „Ignasta“ vykdo mažmeninę prekybą maisto produktais.

Pagrindinis reikalavimas – operatyvus duomenų apsikeitimas tarp skirtingų posistemių.

Įdiegus programą „EuroSkaita“ bei atlikus integraciją į vieningą sistemą su naudojamais New Vision kasos aparatais ir duomenų kaupikliais, pasiektas aukštas automatizavimo lygis – iki 50 proc. sumažėjo rankomis atliekamas darbas ruošiant apskaitos dokumentus. Realizavus skirtingų kainų mechanizmą įgyvendinta klientų lojalumo programa. Rezultatas – tiksli vertinamoji prekybos analizė, kuri pateikiama svarbiausiais pjūviais.

 

* * *
 
UAB „Dainiai“
– gyvulininkystės ir mėsos produktų gamybos bendrovė.

Pagrindinis reikalavimas – racionalizuoti įmonės apskaitą, kompiuterizuoti įmonės valdymą ir duomenų analizę.

Įdiegus verslo valdymo sistemą „EuroSkaita“ supaprastintas duomenų registravimas apskaitoje, darbuotojai greitai ir lengvai gali administruoti įmonės dokumentų srautus, realiu laiku analizuoti ir kontroliuoti įmonės veiklą. Kadangi visi įmonės veiklos darbo procesai sujungti į vieningą valdymo sistemą, įmonės vadovai realiu laiku gauna tikslią ir išsamią informaciją apie pagamintos produkcijos savikainą ir vykdomus procesus.

 

* * *

UAB „VVR Baltic“
, antrinė Latvijos SIA „Voldemars“ įmonė, didmena prekiauja maisto produktais.

Pagrindiniai reikalavimai – „VVR Baltic“ Lietuvoje prekių nesandėliuoja, todėl bendrovei reikėjo automatizuoti priimamų užsakymų srautą, perkelti juos į SIA „Voldemars“ verslo valdymo sistemą „Exapta“, įdiegti skolų–kreditų kontrolę.

EuroSkaita“ sprendimas leidžia išvengti didelių sandėliavimo išlaidų, nes apima visus užsakymų valdymo etapus: naudodama sistemą „Mobil-Pal“ bendrovė priima klientų užsakymus, juos suformuoja ir perkelia į Rygoje įdiegtą programą „Exapta“. Atsižvelgiant į klientui suteiktą kredito limitą ir uždelstus apmokėjimų terminus, eksportuojant taip pat atliekama skolų kontrolė. Vėliau, pagal gautą ir apdorotą informaciją, Rygoje surinkti užsakymai importuojami į „EuroSkaita“ programą, spaudinamos prekių PVM sąskaitos faktūros, prekės pakraunamos ir, paruošus dokumentus, vežamos Lietuvos pirkėjams.

 

* * *

UAB „Osama“
užsiima plačiai vartojamų prekių didmenine prekyba Lietuvoje ir Latvijoje.

Pagrindiniai reikalavimai – įdiegti veiklos stebėsenos sistemas, susisteminti lentynų prekyvietėse kontrolę, užsakymų registravimo įrankį ir sandėlio valdymo sprendimą.

Įdiegus „Prototechnikos“ sukurtus sprendimus, susisteminta lentynų kontrolė didžiuosiuose tinkluose – lentynos dabar užpildomos pagal gamintojus, produktus ir kitus parametrus, tuo pačiu buvo įvesta vadybininkų skatinimo sistema. Taip pat buvo suprojektuotas ir įdiegtas stebėsenos sprendimas – kiekvienas vadovas gali atlikti veiklos stebėseną ir matyti parduotuvės pasiektus rezultatus.
Atlikus individualius programavimo darbus, įdiegtas duomenų gavimo ir apdorojimo sprendimas, su kuriuo vienas įmonės darbuotojas sutaupo iki 40 proc. užsakymų registravimo darbo laiko. Taip pat buvo įdiegtas individualus, sandėlio valdymo sistemai „Equinox“ pritaikytas sprendimas, kuris pagreitino užsakymų siuntimą, pardavimų generavimą ir sąskaitų faktūrų spausdinimą visuose filialuose. Šie procesai užimdavo nuo 4 iki 9 val. per dieną, o dabar kiekvienas trunka vos valandą ar dvi.
Ilgai trunkantis „Osama“ ir „Prototechnikos“ bendradarbiavimas padėjo klientui sėkmingai plėtoti verslą, buvo įdiegtos įmonės galimybes praplėtusios technologijos.

 

* * *

Būdvyčio įmonė „Pas Robertą“ veikla – prekyba maisto prekėmis ir jų tiekimas Klaipėdos regiono parduotuvėms. Įmonė turi urmo bazę, parduotuvę.

Pagrindiniai reikalavimai – įdiegti prekių valdymo sprendimus, tikslią informaciją apie prekių likučius ir jų kainas galinčius pateikti įrankius. Taip pat buvo pageidaujama pakeisti duomenų apsikeitimo sistemą tarp naudojamų kasos aparatų ir apskaitos programos bei pardavimų ir inventorizacijų duomenų apsikeitimo su programa „EuroSkaita“ sistemas.

Atsižvelgiant į įmonės poreikius, buvo įdiegta didmeninės prekybos įmonėms skirta informacinė sistema „MobilePal“, kuri panaikino „popierinius“ užsakymus, racionalizavo visą prekių užsakymo ciklą nuo užsakymo paruošimo iki duomenų perdavimo į apskaitos sistemą. Duomenų apsikeitimo tarp kasos aparatų ir apskaitos programos sprendimas leido pereiti prie kiekinės prekių apskaitos – taip įmonė gali analizuoti prekių apyvartumą bei pelningumą ir pritaikyti nuolaidų ar lojalumo programas.
Dabar įmonė gali geriau organizuoti darbus, parengti ir paskirstyti užduotis, vadybininkai gali sekti klientų atsiskaitymą, matyti esančios skolos ir kredito dydį, o vadovas gali analizuoti ir kontroliuoti vadybininkų veiklą bei jų darbo efektyvumą. Sumažėjo įmonės transporto ir personalo valdymo išlaidos.

 

Kiti šioje srityje veiklą vykdantys mūsų klientai:

UAB „Arsenal Baltija“
UAB „Balticum“
UAB „Dagemos konditerija“
UAB „Elguva“
UAB „Esida’
UAB „Gemarta“
UAB „Jargala“
UAB „Klaipėdos duona“
UAB „Kaušėnų paukštynas“
UAB „Klaipėdos duona“
UAB „Klaipėdos mėsinė“
UAB „Klaipėdos pienas“
UAB „Kužių agroįmonė“
UAB „Latjona“
UAB „Norlander Zeelandia“
UAB „Olkusjana“
UAB „Paulig Coffee“
UAB „Pitlius“
UAB „Presto prekyba“
UAB „Riešės plantacija“
UAB „Rikta“
UAB „Roshen“
UAB „Roshen Nord“
UAB „Rukesa ir Ko“
UAB „Selmina“
UAB „Skanėja“
UAB „Solorano“
UAB „Solvingė“
UAB „Sorenpina“
UAB „Spaisvilė“
UAB „Stolmina“
UAB „Stragutės mėsa“
UAB „Transgama“
UAB „Turvėjis“
UAB „TRT-TRADE“
UAB „Vaikoma“
UAB „Valdorfo didmenos“
UAB „Verdeta“
UAB „Vitava“