Džiaugiamės galėdami Jums pristatyti naujas galimybes Jūsų verslo valdymui mūsų programų ir sprendimų pagalba.

2016-2017 ne tik kūrėme naujas tiražuojamų programų versijas atitinkančias nauju VMI, ES reikalavimus, plėtėme klientų verslo auginimo galimybes naujuose produktuose , tačiau įsisavinome naujas technologijas bei sukūrėme naują programų vystymo aplinką SpartusKlientas. Šioje aplinkoje realizavome ir pateikiame Jums mūsų atnaujintą klientų aptarnavimo portalą e-crm.

Nauja aplinka – SpartusKlientas sukurta siekiant per dvidešimt metų ištobulintus EuroSkaita duomenų bazės ir procedūrų sluoksnius perkelti į mobilią terpę ir įgyvendinti šiuolaikinius vartotojų poreikius:

  1. Programos turi veikti WEB ir mobiliuose įregimuose.
  2. Garantuoti investicijų į VVS saugą. Naujos programos versijos turi išsaugoti senų versijų individualius sprendimus.
  3. Klientų individualios aplikacijos turi būti kuriamos greičiau, jose turi būti naudojami paprastesni ekranai ir riboti duomenys kurie aktualūs tik darbo vietai.
  4. Atskiros programos turi greitai keistis duomenimis su pagrindine verslo duomenų sistema, kitomis verslą supančiomis programomis ( VMI portalai, Tiekėjų duomenys, Elektroninės parduotuvės ir kt.) naudodamos web servisus
  5. Nauja technologija kuriamos programos turi išsaugoti Prototechnikos darbuotojų ir 1000 klientų per 20 metų  sukurtas, ištestuotas sistemas.

 

Kviečiame naudoti naujos technologijos pagrindu sukurtą mūsų aptarnavimo portalą e-crm. Jis pasiekiamas interneto naršyklės pagalba tiek kompiuteryje, tiek ir mobiliame įrenginyje pasirinkus mūsų e-crm nuorodą: http://crm.prototechnika.lt. Senoje e-crm versijoje rasite nuorodą į mūsų naują versiją:

harba tiesioginė nuoroda į mūsų atnaujintą e-crm – CRM2.prototechnika.lt

Naujoje e-crm versijoje keitėsi ne tik technologija, įgyvendinome naujas Jūsų galimybes registruoti problemas, pasiūlymus, vertinti mūsų darbą,  gauti svarbią informaciją.  Detaliau apie tai skaitykite čia –> Naujos ECRM versijos aprašymas

 

Nauja aplinka– SpartusKlientas sukurta naudojant Laravel, AngularJS technologijas:

  • Laravel – tai vienas iš populiariausių PHP framework‘ų visame pasaulyje, su juo greitai bei kokybiškai galima kurti web aplikacijas.
  • AngularJS – tai superherojinis framework‘as, užtikrinantis ypatingą spartą ir lankstumą tiek Front-End, tiek Back-End dalies programavime. Jį galima naudoti tiek Mobiliuose, tiek Web sprendimuose.

 

Ačiū, kad esate su mumis!

UAB „Prototechnika“ kolektyvas