UAB „Prototechnika“ sukurta ir nuolat tobulinama verslo valdymo sistema (VVS) „EuroSkaita“ yra trečia pagal naudojimą tarp Lietuvos bendrovių. Tai skelbia dienraštis „Verslo žinios“ straipsnyje „Ant svarstyklių verslo valdymo sistemos“ (2016-12-15 d., autorius Gintautas Degutis).

Dienraštis remiasi tyrimą atlikusios UAB „Informacinės konsultacijos“ duomenimis. Ji aiškinosi, kokias finansų apskaitos ir VVS naudoja Lietuvos bendrovės, kuriose dirba daugiau kaip 50 darbuotojų ir apyvarta viršija 5 mln. Eur. Tyrime dalyvavusių įmonių veikla pagal sektorius: gamyba (36%), prekyba (32%), paslaugos (32%). Apklaustos įmonės dažniausiai naudojo „Microsoft Dynamics NAV“ (18%), „Rivilė“ (11%), „EuroSkaita“ ir „Microsoft Dynamics AX“ (po 8%) VVS.

Tyrimas konstatuoja, kad tipinis Lietuvos VVS naudotojas yra lojalus. Daugelyje apklaustų įmonių VVS įdiegta daugiau kaip prieš 5 ar net 10 metų ir jos keisti beveik niekas nesirengia. Daugiausia respondentų mano, kad įdiegus VVS pavyko pagerinti sprendimų priėmimą (76%), sumažinti veiklos sąnaudas (70%), padidinti duomenų patikimumą (67%).

Plačiau apie tyrimą skaitykite vz.lt puslapyje:

http://vz.lt/sektoriai/informacines-technologijos-telekomunikacijos/2016/12/15/ant-svarstykliu–verslo-valdymo-sistemos