Pasirinkite veiklos tipą:

Mūsų klientai ir šios srities sėkmės istorijos:

UAB „Saurida“
prekiauja naftos produktais, ir suskystintomis dujomis. Įmonės turi 26 degalinių tinklą, teikia įvairias papildomas paslaugas (transporto, priekabų nuoma ir moteliai).

Pagrindiniai reikalavimai – daug prekybos taškų turinti bendrovė naudojo dvi skirtingas degalų apskaitos sistemas (UVS ir „Labenos“), todėl buvo sudėtinga kontroliuoti pirkimo kainas.

„Prototechnikos“ įdiegta „EuroSkaita“ leido importuoti išsamius duomenis iš UVS bei „Labena“ degalų apskaitos sistemų ir visus įmonės prekybos taškus sujungti į vieną verslo valdymo sistemą. Pradėjus kontroliuoti pirkimo sutartis, išryškėjo nesąžiningo pardavimo atvejai. Nuo šiol ataskaitoms nebereikia naudoti Ecxel programos, o detali prekių apskaita leidžia greitai ir patogiai atlikti sandėlio likučių analizę.

 

* * *

UAB „Milda“
mažmena ir didmena prekiauja degalais, suskystintomis dujomis automobiliams, buitinėmis dujomis, dyzelinu žemės ūkiui ir žuvininkystei. Šiuo metu įmonė turi 13 degalinių Žemaitijoje, jose veikia parduotuvės. Bendrovėje dirba daugiau kaip 160 darbuotojų.

Pagrindinis reikalavimas – bendrovė programą „EuroSkaita“ įsidiegė daugiau kaip prieš 10 m., todėl dabar prireikė bendros pardavimų duomenų bazės visų degalinių apyvartoms: prekių pardavimams, jų likučiams, apyvarčiausioms prekėms ir kt.

Įdiegus programą „EuroSkaita“, bendrovė pasinaudojo standartiniu „Std. operacijų importas/eksportas“ bei kitais operacijų moduliais, kurie leido duomenis iš kitų programų perkelti į programą „EuroSkaita“. „Mildos“ darbuotojai dabar greitai ir lengvai gali administruoti informacijos srautus, gauti visus reikalingus duomenis iš skirtingų degalinių apie prekių pelningumą, nuostolį, apyvartą, partnerių pardavimus, skolas ir kt. Įmonė dabar turi daugiau galimybių gauti buhalterinės informacijos skolų valdyme, analizuoti sandėlio likučius bei formuoti prekių užsakymus tiekėjams. Įdiegti sprendimai leidžia geriau organizuoti visos įmonės darbą bei taupyti laiką. „Milda“ yra pasiruošusi ir toliau išnaudoti programos „EuroSkaita“ galimybes.

 

Kiti šioje srityje veiklą vykdantys mūsų klientai:

UAB „Jozita“
UAB „Kvistija“
UAB „Madalva“
UAB „Plaunu pats“
UAB „Ridma“
UAB „Saurida“