Pasirinkite veiklos tipą

Mūsų klientai ir šios srities sėkmės istorijos:


UAB „ITAB Novena“
priklauso Švedijos įmonių grupei „ITAB Shop Concept“. Ši grupė yra viena iš didžiausių prekybinės įrangos gamintojų Europoje.

Pagrindiniai reikalavimai – vidaus sąnaudų taupymas.

Įsigijusi papildomą programos „PersonaloSkaita“ modulį, kuris atitinka visus Darbo kodekso reikalavimus, „Novena“ paprastai ir greitai visiems savo įmonės darbuotojams pateikia informaciją apie darbuotojui suskaičiuotas, išmokėtas bei išskaičiuotas sumas – atsiskaitymų lapeliai siunčiami e. paštu. Ši funkcija užtikrina darbuotojų darbo užmokesčio duomenų konfidencialumą, taupomas laikas ir sąnaudos, kurios būtų skirtos atsiskaitymo lapeliams parengti ir išdalinti.

 

* * *

VĮ Panevėžio miškų urėdija
administruoja 39,2 tūkst. ha valstybinės reikšmės miškų ir 10,7 tūkst. ha miškų, rezervuotų grąžinimui miško savininkams. Urėdijoje yra 11 girininkijų ir 30 eiguvų. Be to, urėdijos sudėtyje yra medelynas ir medienos ruošos padalinys.

Pagrindiniai reikalavimai – įdiegti pažangias informacines technologijas, kurios tobulintų pardavimų ir skolų valdymą, užtikrintų efektyvią ir laiku atliekamą pardavimų ir skolų analizę, taip pat pageidaujama turėti automatiškai duomenis perduodančias bei operatyviai informaciją surenkančias ir pateikiančias sistemas.

UAB „Prototechnika“, pasitelkusi naująsias technologijas, įdiegė automatinį aptarnavimą, užtikrinantį, kad duomenys e. paštu bus gaunami sklandžiai ir laiku. Tai suteikia galimybę bendrovei realiu laiku gauti reikiamą informaciją apie pardavimų ir skolų pokyčius. Šis sprendimas pagreitinta pardavimų ir skolų analizę, sutrumpinant analizės laiką, bei užtikrina efektyvų reagavimą į esamą situaciją.
Šios papildomos galimybės optimizuoja Panevėžio miškų urėdijos verslo procesus. Urėdija įgijo konkurencinį pranašumą, nes bet kuriuo metu gali matyti pardavimų ir skolų pokyčius, laiku priimti jų verslui naudingus sprendimus.
„Prototechnika“ įdiegė technologijas, užtikrinančias sklandų reikiamų duomenų perdavimą tarp visų Panevėžio miškų urėdijos naudojamų produktų – „EuroSkaita“, „PersonaloSkaita“, „MiškoSkaita“. Toks automatinis numatytų duomenų perdavimas užtikrina dinamiškos informacijos gavimą apie kadrų kaitą, pagal atliktus darbus bei įvykusius pardavimus suskaičiuotą darbo užmokestį.
Įgyvendinto projekto privalumai: taupomas informacijos valdymo laikas, automatizuoti kasdieniniai verslo procesai. Kadangi pirmas tikslas jau pasiektas, Panevėžio miškų urėdija planuoja jungti ir kitas veiklos sritis, automatizuoti kitus darbo procesus.