Buhalterinės apskaitos ir audito paslaugų įmonės turi unikalios galimybes teikti paslaugas savo klientams dar greičiau ir patogiau bei užtikrinti savo pranašumą prieš konkurentus.
Siūlome pasinaudoti su pažangiausiomis technologijomis suderintais naujausiais sprendimais, kurie leis sutaupyti Jūsų ir Jūsų klientų laiką.

 

Mūsų siūlomi internetiniai verslo valdymo sprendimai:

Duomenų ir dokumentų  mainai – dPort – sistema automatiškai formuoja sąskaitas faktūras, skolos ir kitus dokumentus, išsiunčia norimu pasirinktu būdu: e. laišku, į serverį ar kitą kompiuterį, į internetinę svetainę ir kt. UAB „Prototechnika“ savo klientams siūlo elektroninius dokumentus talpinti internetinėje duomenų ir dokumentų mainų svetainėje www.dPort.lt.

Internetiniai darbo laiko apskaitos žiniaraščiai – sprendimas įmonėms, turinčioms daug padalinių arba skyrių, atskirų pardavimo taškų (parduotuvių) – nuotoliniu būdu greitai fiksuoja darbuotojų darbo laiką kiekvieną dieną.
NETSKAITA – WINDOWS aplinkoje veikianti apskaitos ir finansų valdymo platforma apskaitos kompanijoms, smulkiam ir vidutiniam verslui.

NETSKAITA payroll – sprendimas, skirtas darbo užmokesčio, personalo bei darbo laiko apskaitos procesus internete.

Mūsų siūlomos paslaugos:
Pagalba ir konsultacijos mūsų klientams suteikiamos internetinėje klientų valdymo sistemoje E-CRM
Pagalba gaunant ir įsisavinant ES struktūrinę paramą.

 

Šioje srityje veiklą vykdantys mūsų klientai:

UAB „Administratorius“
UAB „Apskaitos ratas“
UAB „Kristalina“
UAB „Lidaura“