Pasirinkite veiklos tipą:

Mūsų klientai ir šios srities sėkmės istorijos:

UAB „VIGOSS“ valdo devynias drabužių parduotuves Lietuvos didmiesčiuose, įmonė importuoja ir prekiauja gerai žinomų prekinių ženklų drabužiais („Vigoss“, DLF, „Xint“, MCL, „Climber“, „Joggy“, BLK, MCR, „Weaver“, „Cons“ ir kt.), bendrovė taip pat užsiima didmenine drabužių prekyba.

Pagrindiniai reikalavimai – pageidaujama, kad verslo valdymo ir apskaitos sistema suteiktų galimybę integruoti buhalterinės apskaitos, mažmeninės ir didmeninės prekybos procesus, kainodaros proceso valdymą, prekių brūkšninių kodų naudojimą ir etikečių spausdinimą, prekių poreikių valdymą.

Programoje „EuroSkaita“ įdiegtas ryšys su „NewVision“ kasos aparatais leidžia lengvai keistis duomenimis su mažmeninės prekybos taškais, todėl nebereikia dubliuoti buhalterijos įrašų. Skirtingų pardavimo kainų mechanizmas leidžia pritaikyti kainodarą, nustatant specialias kainas kiekvienam klientui. Įdiegtas prekių etikečių spausdinimo modulis atlieka visas funkcijas, susijusias su brūkšninių kodų spausdinimu prekių pajamavimo ir perkėlimo metu. Prekių judėjimo, sandėlio likučių ir prekybos ataskaitų bazė suteikia galimybę stebėti prekybos tendencijas, o gausiai naudojamos duomenų importo į sistemą funkcijos leido iki 10 kartų pagreitinti naujų operacijų registravimą apskaitoje.

 

* * *
 
UAB „Kabė“ – siuvimo paslaugas teikianti gamybos bendrovė.

Pagrindinis reikalavimas – optimizuoti nuosavų ir konsignacinių medžiagų apskaitą ir administravimą.

Įdiegus programą „EuroSkaita“ pradėtas fiksuoti gamybos procesas, kurio metu naudojamos nuosavos bei konsignacinės medžiagos, parengiamos tikslios ataskaitos apie tiekėjų prekių panaudojimą ir jų likučius, pagerintas gamybos planavimas bei užsakymų procesas. Suprogramuotos sąskaitos faktūros formos pilnai automatizavo sąskaitų išrašymą ir atsiskaitymą su klientais.

 

* * *
 
UAB „Solmita“ didmena prekiauja italų gamybos apatiniu trikotažu, pėdkelnėmis. Įmonės klientai – didieji šalies prekybos tinklai ir mažmeninės prekybos parduotuvės.

Pagrindinis reikalavimas – optimizuoti vadybininkų darbo procesą. Įmonė nuo 2003 m. dirbo su programa „EuroSkaita“. 2010 m. optimizuojant įmonės procesus reikėjo patobulinti užsakymų priėmimą iš mažmeninės prekybos parduotuvių.

Įdiegtas „Skaita Mobil – Pal“ sprendimas buvo visiškai integruotas į verslo valdymo sistemą „EuroSkaita“ ir palengvino vadybininkų darbą. Dabar išvykęs pas klientą bendrovės vadybininkas, naudodamas delninį prietaisą ir GSM ryšį, internetu keičiasi informacija su įmonėje įdiegta verslo valdymo sistema. Vadybininkas turi galimybę matyti įmonės sandėlio likučius, kliento mokėjimų istoriją, skolos likučius, formuoti užsakymus. Sudaryti užsakymai siunčiami į „EuroSkaitos“ duomenų bazę. Sutrumpėjo administravimo laikas, sumažėjo išlaidų priimant užsakymus, administruojant bei sandėliuojant. Integruotas sprendimas leidžia išvengti duomenų dubliavimo, klaidų. Pardavėjams nebereikia grįžti į biurą, kad užregistruotų užsakymus, todėl pardavimai vyksta greičiau, jų yra daugiau, auga klientų pasitenkinimas.


 
Kiti šioje srityje veiklą vykdantys mūsų klientai:

UAB „Artogeia Bryoni“
UAB „Ausvija“
UAB „Asvalena“
UAB „Can2 Fashion“
UAB „Chemusas“
UAB „Dana ir Ko““
UAB „Deichmann avalynė“
VŠĮ „Humana people to people Baltic“
UAB „Klaipėdos modelių namai“
UAB „Kompra“
UAB „Kornas“
UAB „Mogotex Baltic“
UAB „Pajūrio gintaras“
UAB „Prosport.Lt“
UAB „Rudholmas“
UAB „Siulvedė“
UAB „Sunrise LT“
UAB „Vilkma“