Pasirinkite veiklos tipą:

Mūsų klientai ir šios srities sėkmės istorijos:

UAB „Solmita“ didmena prekiauja italų gamybos apatiniu trikotažu, pėdkelnėmis. Įmonės klientai – didieji šalies prekybos tinklai ir mažmeninės prekybos parduotuvės.

Pagrindinis reikalavimas – optimizuoti vadybininkų darbo procesą. Įmonė nuo 2003 m. dirbo su programa „EuroSkaita“. 2010 m. optimizuojant įmonės procesus reikėjo patobulinti užsakymų priėmimą iš mažmeninės prekybos parduotuvių.

Įdiegtas „Skaita Mobil – Pal“ sprendimas buvo visiškai integruotas į verslo valdymo sistemą „EuroSkaita“ ir palengvino vadybininkų darbą. Dabar išvykęs pas klientą bendrovės vadybininkas, naudodamas delninį prietaisą ir GSM ryšį, internetu keičiasi informacija su įmonėje įdiegta verslo valdymo sistema. Vadybininkas turi galimybę matyti įmonės sandėlio likučius, kliento mokėjimų istoriją, skolos likučius, formuoti užsakymus. Sudaryti užsakymai siunčiami į „EuroSkaitos“ duomenų bazę. Sutrumpėjo administravimo laikas, sumažėjo išlaidų priimant užsakymus, administruojant bei sandėliuojant. Integruotas sprendimas leidžia išvengti duomenų dubliavimo, klaidų. Pardavėjams nebereikia grįžti į biurą, kad užregistruotų užsakymus, todėl pardavimai vyksta greičiau, jų yra daugiau, auga klientų pasitenkinimas.

Kiti šioje srityje veiklą vykdantys mūsų klientai:

UAB „Asvalena“
UAB „Deichmann avalynė“
UAB „Kornas“
UAB „Mogotex Baltic“
UAB „Pajūrio gintaras“
UAB „Rudholmas“
UAB „Siulvedė“
UAB „Vilkma“